KOLLESTEROL

ben 1.5 ayda 270 ten 194 düşürdüm nelermi yaptım hemen anlatim.

aşağıdakileri her sabah aç karnına içtim.

bir tatlı kaşığı bal- bir çorba kaşığı elma sirkesi- yarım limon suyu ben azıcık sıkıyordum bardağın bütün boşluğunu su ile doldurun bsn genelde soğuksu ekledim.

ikincisi akşamdan bir bardak suyun içice birkaç ceviz ıslatın sabah hem cevizleri yiyin hem suyunu için ben suyu soğuk içerim onun içinde akşamdan cevizli suyu buzdolabına koyuyordum.

üçüncü ve en önemlisi omega3 var burda büyük bir bardak suyla bir çorba kaşığı öğütülmüş keten tohumu yalnız keten tohumu suyun içinde bana iğrenç geldi ben bir kaşık keten tohumunu ilaç gibi ağzıma atıp suyla yuttum daha kolay geldi.

dördüncüsü her sabah 6-8 fındık 6-8 badem yedim.

 

arkadaşlar 1.5 ay sonraki tahlıllerime doktorum inanmadı hem zayıfladım hemde en önemlisi kollesterol denen meretten kurtuldum. ama dikkat kollesterol içeren hiç bir yiyecek yemedim öğlen yemeklerim ya sebze yada meyve oldu veya daha önce anlatmıştım kendi förmülüm olan dıyet meyve suyu akşamlarıda 5 ten sonra bi şey yemedim.

şimdi bunu niye anlattım sizlere çağın belelı hastalığı kollesterol hemen her evde var yoksa bile bir yakınımızda mutlaka var ve mücadele ediyor. ama hangi förmül en etkili bilmiyorum. bence hepsi etkili. ben sadece paylaşmak istedim. zararlı bir şey yok ilaç değil varsa böyle bir probleminiz bence hemen uygulayın. ben arkadaşlarımın çoğuna verdim uygulayan kişilerde kollesterol düştü.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !